انواع میوه، گل و گیاه قاچاق به ارزش 350میلیون ریال درسطح شهرستان شمیرانات کشف شد
مدیرجهاد کشاورزی شمیرانات گفت: در هفته مبارزه باقاچاق کالا و ارز طی گشت مشترک انواع گل و گیاه و همچنین میوه قاچاق به ارزش 350 میلیون ریال کشف و ضبط شد.
1398/04/15

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان تهران، مهندس ایلکا اظهار داشت: در گشت  مشترک دستگاه‌های اجرایی 250 گلدان انواع گل و گیاه قاچاق و همچنین 135 کیلوگرم انواع میوه قاچاق در شهرستان شمیرانات کشف و ضبط شد.

وی افزود: همزمان با هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز  با محوریت مدیریت جهاد کشاورزی و فرمانداری شهرستان شمیرانات و با همکاری وحضور نمایندگان محترم کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و کمیته پایش قاچاق محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و همچنین اداره صنعت، معدن و تجارت شمیرانات و اتاق اصناف استان تهران  در سالروز فرمان تاریخی مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این کالاهای قاچاق در بازار و مغازه های گل و گیاه و میوه فروشی شهرستان شمیرانات کشف و ضبط شد.

ایلکا تاکید کرد: طبق ضوابط و مقررات قانون مبارزه باقاچاق کالا و ارز و قانون حفظ نباتات نسبت به انتقال محصولات کشف شده طی تشریفات اداری به مرکز جمع آوری اموال تملیکی و معرفی متخلفان به اداره تعزیرات حکومتی اقدام خواهد شد.

وی تصریح کرد: این گشت های مشترک درسال رونق تولید به طورمستمرادامه خواهد داشت واز مردم فهیم درخواست می کنیم تابرای حمایت از تولیدات داخلی از تهیه این کالاهای بی هویت و قاچاق که تهدیدسلامت جامعه را خواهد داشت، پرهیز کنند.
تعداد مشاهده خبر33 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal