تمامی مسئولان، مکلف به رفع مشکلات عشایر هستند
استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمامی مسئولان باید نسبت به رفع مشکلات عشایر و کوچ‌نشینان، اهتمام جدی داشته باشند تا از مهاجرت عشایر به شهر و تبدیل انسان‌هایی فعال به مصرف‌گرا جلوگیری کنیم.
1398/04/12

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، دکتر محمدرضا پورمحمدی که به همراه نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز ، مهندس قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران و مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ییلاقات اطراف تبریز حضور یافته بود، با عشایر ساکن در این مناطق، دیدار و گفت‌وگو کرد و ضرورت توجه تمامی مسئولان نسبت به حل مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد.

وی، عشایر و کوچ نشینان را از اقشار تاثیرگذار جامعه دانست و افزود: عشایر غیرتمند، نقش بسیار موثری در تولید محصولات دامی و تلاش برای خودکفایی کشور در این حوزه دارند و بیشترین میزان گوشت کشور توسط عشایر تولید می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: در هیچ کجای دنیا، سبک زندگی عشایر از حالت سنتی به حالت مدرن تبدیل نشده و ما نیز به عنوان نماینده دولت در استان و خادم مردم، هیچ برنامه ای برای تغییر سبک زندگی عشایر نداریم و برای تمامی مشکلات آنان چاره جویی می کنیم.

تعداد مشاهده خبر74 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal