بخش عمده ای از خدمات سازمان دامپزشکی به صورت الکترونیک ارائه می شود
1398/04/12

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با تفویض اختیاری که در استان ها شده است بخش عمده ای از خدمات این سازمان به صورت الکترونیک ارائه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، طی مراسمی که صبح امروز در سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزارگردید، دکتر ابراهیم توکلی با حکمی از طرف ریاست سازمان دامپزشکی کشور به این مسؤولیت منصوب شد.

در این مراسم دکتر علیرضا رفیعی پور با اشاره به احادیثی از ائمه اطهار(ع) گفت: این بزرگان دین، نقشه راه را مشخص کرده اند و انسانها می توانند با این الگو برای رسیدن به کمال تلاش کنند.

وی در بخشی از سخنانش بیان داشت: سازمان دامپزشکی موفقیت های زیادی در حوزه ملی و بین المللی کسب کرده است که این مهم مرهون زحمات و خدمات کلیه پرسنل سازمان در سراسر کشور است.

وی با اشاره به شیوع برخی بیماری های دام و طیور طی سال گذشته در کشور افزود: بیماری های آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و تب برفکی به خوبی کنترل شد.

رییس سازمان دامپزشکی کشور بیان کرد: تحریم ها نتوانسته مانع از فعالیت ها و برگزاری جلسات بین المللی شود و موفقیت های خوبی در این خصوص داشته ایم.

رفیعی پور به اهمیت خدمات الکترونیک در سازمان پرداخت و گفت: با تفویض اختیاری که در استان ها شده است بخش عمده ای از خدمات سازمان دامپزشکی به صورت الکترونیک ارائه می شود که در برخی از آنها حتی نیاز به حضور ارباب رجوع هم نیست.

وی در ادامه به نحوه مدیریت برنامه محور آقای حبیب کاظمی اشاره کرد و گفت که اعتقاد به عدم تمرکزگرایی و نگاه ملی مبنای کارهای زیربنایی در دفتر مرکزی حراست بوده و سبب شناسایی افراد توانمند و استفاده از توان آن ها در پیشبرد برنامه ها و اهداف حراست سازمان شده است.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کلانتری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: بزرگترین ناظر خداوند است و هر کاری که انسان می کند باید بداند که خداوند متعال شاهد و ناظر بر آن است.

وی وظیفه ناظران را مهم و خطیر توصیف کرد و خداترسی، امانتداری، صداقت، دقت و به روز بودن را به عنوان مهمترین ویژگی های ناظران برشمرد.

حجت الاسلام والمسلمین کلانتری در مورد خصوصیات فردی آقای حبیب کاظمی به سعه صدر، بزرگواری و رفتار و منش متواضعانه ایشان ، اشاره نمود.

مهندس حبیب کاظمی مدیرکل پیشین دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور، نیز ضمن ارایه گزارش مبسوطی از فعالیت های صورت گرفته در زمان تصدی مسئولیت حراست گفت: برنامه محوری و پیش گیری محوری اساس کار و برنامه های دفتر حراست سازمان بوده است.

در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله مهندس حبیب کاظمی تقدیر و تشکر گردید و دکتر توکلی به عنوان مدیرکل جدید دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور معرفی شد.


تعداد مشاهده خبر84 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal