استقبال از شفافیت مالی و اعتباری در جهاد کشاورزی مازندران/ نیازمند تعامل و همراهی دستگاه نظارتی بویژه دیوان محاسبات هستیم
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: برای ارتقاء و حفظ جایگاه کشاورزی استان نیاز به همراهی و تعامل دستگاه‌های نظارتی از جمله دیوان محاسبات داریم تا بتوانیم گام مهمی را در شفافیت و سلامت اداری برداریم.
1398/04/10

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، عزیزاله شهیدی‌فر در نشست مشترک با دیوان محاسبات استان با بیان اینکه به دنبال شفافیت و سلامت اداری هستیم، گفت: رفع ابهامات یکی از موضوعاتی است که در اجرای وظایف به دنبال آن هستیم تا بتوانیم بهترین عملکرد را در حوزه کشاورزی استان داشته باشیم.

وی ادامه داد: طبق گفته‌های معاون اقتصادی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، مازندران رتبه نخست را از لحاظ ارزش اقتصادی محصولات کشاورزی با 9 درصد در کشور دارد که باید به دنبال حفظ و ارتقاء این جایگاه باشیم تا اعتبارات خوبی را برای گذر از کشاورزی سنتی به مدرن جذب کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه در اجرای آبیاری تحت فشار به دنبال چندین مزیت هستیم، افزود: افزایش بهره‌وری مصرف آب یکی از مزیت‌های اجرای آبیاری تحت فشار است که 100 درصد آن دارای کارایی لازم است.

شهیدی‌فر بیان کرد: برای ارتقاء و حفظ جایگاه کشاورزی نیاز به همراهی و تعامل دستگاه‌های نظارتی از جمله دیوان محاسبات داریم تا بتوانیم گام مهمی را در شفافیت و سلامت اداری برداریم.

وی اظهار کرد: معاونت‌های تخصصی سازمان جهاد کشاورزی مازندران باید نسبت به معرفی نماینده و رابط با دیوان محاسبات اقدام کنند تا این ارتباط دوطرفه محکمتر و نزدیکتر باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خواهان نشست‌های مشترک معاونین، مدیران ستادی و شهرستانی جهاد کشاورزی با دیوان محاسبات استان شد تا مباحث مهم دوطرف در چنین نشست‌هایی مطرح و بررسی شود.

شهیدی‌فر اظهار کرد: از هر اقدامی در افزایش شفافیت مالی و اعتباری در حوزه کشاورزی مازندران استقبال می‌کنم چراکه معتقدم این امر موجب سلامت بیشتر در مجموعه سازمان جهاد کشاورزی مازندران خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر22 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal