تاکید بر ارتقای سلامت نظام اداری در جهت دستیابی به اهداف سازمانی
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: به منظور دست‌یابی به نظام اداری شایسته و مطلوب و اهداف سازمانی ، باید سلامت نظام اداری ارتقا بابد.
1398/04/11

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، رسول جلیلی در جلسه کمیته سلامت نظام اداری سازمان که در سالن جلسات ساختمان شماره یک جهاد کشاورزی استان برگزار شد، اظهار کرد: در صورت مشارکت و تعامل سازنده بین بخش ها و واحدهای مختلف سازمانی و رعایت قانون در مبارزه با نخلفات اداری می توان نطام اداری سالم و امن تری ایجاد کرد.

جلیلی افزود: شفاف سازی ، اصلاح و بهینه سازی روشهای انجام کارو فعالیت ها در سازمان ، تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایت مندی خدمات گیرندگان باید در اولویت کارهای اجرایی سازمان قرارگیرد.

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه با بیان اینکه این سازمان از نظر سلامت اداری در جایگاه خوبی قرار دارد، گفت: باید عمل به قانون و قانونگرایی سرلوحه امور کارکنان و مدیران قرار گیرد و نظارت مستمر مدیران بر عملکرد کارکنان و بالعکس ، شفاف سازی وظایف و اختیارات و توسعه خدمات دولت الکترونیک  نیز نقش موثری در ارائه کیفیت مطلوب کار خواهد داشت.

کریم آزاد افزود: با بهبود مستمر عملکرد کارکنان ، موفقیت سازمان در تحقق اهداف راهبردی و افزایش اثر بخشی فرآیندهای کاری محقق می شود. 

در ادامه جلسه راهکارهای عملی ارتقای سلامت نظام اداری در سازمان و مسائل و مشکلات موجود در این زمینه مورد بحث و بررسی اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ گردید.

تعداد مشاهده خبر19 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal