با اجرای 700 هکتار آبیاری کم فشار و مرمت قنوات اختراباد این دهستان در مسیر توسعه قرار می گیرد
مدیر جهاد کشاورزی ملارد با اشاره به اجرای 700 هکتار آبیاری کم فشار ومرمت قنوات اختراباد گفت: مسائل و مشکلات روستاهای دهستان اخترآباد درجلسه ای با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بررسی شد.
1398/04/09

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مسائل و مشکلات روستاهای دهستان اخترآباد درجلسه ای با حضور محمودی شاه نشین نماینده مجلس شورای اسلامی، توکلی فرماندار، صارمی مدیر جهاد کشاورزی ملارد وتنی چند از مسئولین منطقه در بخشداری صفادشت شهرستان بررسی شد.

اسماعیل صارمی درجلسه این جلسه با تاکید بر اینکه کشاورزی اساس توسعه به شمار می رود، گفت: با اجرای حدود 700 هکتار آبیاری کم فشار و تجهیز اراضی کشاورزی به سیستمهای آبیاری نوین دهستان اخترآباد در مسیر توسعه قرار می گیرد.

وی ادامه داد: مرمت قنوات اختراباد به طول 14 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 930میلیون تومان برنامه ریزی شده و در حال انجام است .

صارمی در پایان از آبرسانی سیار به عشایر منطقه خبرداد و گفت با پیگیری های جهاد کشاورزی و آب منطقه ای شهرستان ملارد تامین آب مورد نیاز دامداران در روستاهای ورآباد و اخترآباد در دستور کار قرارگرفته است .

تعداد مشاهده خبر29 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal