تلاش روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی برای انتقال درست مفاهیم و اطلاعات به افکار عمومی
1398/04/05

در وزارت جهاد کشاورزی در بحث ارتباطات، انتقال درست مفاهیم و اطلاعات به افکار عمومی تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی سالانه مدیران روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی استان ها در شهمیرزاد استان سمنان اظهار داشت: بحث دامپزشکی با توجه به نقش این سازمان در سلامت ارتباط با مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مهندس سیدعلی محققی بر لزوم برخورداری از آموزش های تخصصی و ارائه آموزش ها برای عموم بهره برداران تاکید کرد و یادآور شد: در نحوه عمل و اطلاع رسانی در سازمان ها از جمله دامپزشکی شاهد تفاوت هستیم چرا که موارد مرتبط در زمینه صیانت از سرمایه دام و طیور کشور و نیز تامین امنیت غذایی مردم در حال انجام است.

وی افزود: اتفاقات رخ داده در سطح روابط عمومی عملکرد سازمان دامپزشکی کشور مطلوب بوده و جای تقدیر دارد.

وی گفت: در روابط عمومی اعتقاد ما بر این است که کار این حوزه محدود به ساعت اداری نیست بلکه عملی است 24 ساعته و خنثی کردن شایعات و اخبار غیرواقعی از جمله فعالیت های روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی است و این از جمله اقداماتی است که دیده نمی شود.

محققی اظهار داشت: توفیقات سازمان دامپزشکی در سطح بین الملل و انتخاب به عنوان دبیر کل منطقه ای OIE بسیار حائز اهمیت است و بایستی با تلاش بیشتر استمرار یابد.

 

تعداد مشاهده خبر159 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal