موفقیت دامپزشکی مدیون هنر ارایه عملکرد توسط روابط عمومی است
1398/04/05

رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: روابط عمومی باید صحنه نمایش فعالیت های سازمان باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی پور در گردهمایی سالانه مدیران روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی استان ها در شهمیرزاد استان سمنان افزود: روابط عمومی نامحدود است چرا که انعکاس فعالیت های بخش فنی در اختیار و با قدرت این انجام صورت می گیرد.

وی گفت: روابط عمومی این سازمان به مثابه صدا و سیمای سازمان دامپزشکی است و کسانی در خاطر ما می مانند که قدرت ارتباطی بالایی داشته و از روابط عمومی بالایی برخوردار باشند.

رفیعی پور اظهار داشت: توفیق اخیر سازمان دامپزشکی کشور متعلق به همه مردم و نظام است و کسب این موفقیت از طریق راهبرد معرفی موفق خود و ارائه عملکرد ها در سطح جهانی بوده که توانستیم رای موافق کشورها را از آن خود کنیم و به این موفقیت دست یابیم.

وی یادآور شد: موفقیت سازمان دامپزشکی کشور در داخل و خارج نیز مدیون ارایه عملکرد موفق فعالیت های فنی و بهداشتی بوده که این موضوع از هنرهای روابط عمومی است.

وی عنوان داشت: دشمنان ما از راهبرد رسانه و روابط عمومی برای ضربه زدن به ما استفاده می کنند و لازم است در جهت مقابله با این سیاست ما نیز نهایت استفاده را از ابزار روابط عمومی و رسانه داشته باشیم.

رفیعی پور گفت: لازم است ضمن انعکاس فعالیت ها هوشیار و در جهت پاسخگویی به هجمه های دشمنان و افراد بدذات همواره فعال و بیدار باشید.

وی افزود: قرار نیست مهر مظلومیت به صورت همیشگی بر پیشانی سازمان دامپزشکی و یا روابط عمومی این سازمان زده شود و لازم است در جهت از بین بردن این نقص، خود ما نیز تلاش بیشتری کنیم.

وی یادآور شد: توفیق و عدم توفیق سازمان و وزارتخانه به عملکرد روابط عمومی و حوزه های ارتباطی بستگی دارد.

رفیعی پور عنوان کرد: به این نکته واقفم که روابط عمومی سازمان جایگاه تشکیلاتی مناسبی ندارد و از این جهت آمادگی خود را برای ارتقای این سطح اعلام  می کنم.


تعداد مشاهده خبر154 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal