شیلات ایران از سالم‌ترین دستگاه‌های اجرایی در عملکرد مالی است
1398/04/04

معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران گفت: این سازمان یکی از سالم‌ترین دستگاه‌های اجرایی در زمینه عملکرد مالی در سال‌های گذشته بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان شیلات ایران، دکتر خون‌میرزایی در نشست مدیران مالی سازمان شیلات ایران با حضور مسوولان مالی وزارت جهاد کشاورزی و مدیران ذی‌حسابی استان‌ها، با بیان این که مدیران امور مالی مرجع کارشناسی هستند، افزود: اشراف بر ضوابط به منظور چاره‌جویی و رهگشایی نهایی مورد انتظار است.

وی اظهار داشت: طی مشاوره با کارشناسان برنامه، اقتصاد و دارایی، دیوان محاسبات، خزانه و همکاران سازمان شیلات ایران، در رده‌های مختلف قول مساعدت و در دسترس بودن به عنوان مرجع کمک برای مشاوره به این سازمان داده شده است که لازم است با استفاده از این مشورت‌گیری‌ها، اشراف موضوع به گونه‌ای باشد که برای هزینه‌کرد ضابطه‌مندانه، در چارچوب بودجه چالشی برجا نگذارد.

این مسوول افزود: ذیحسابی‌ها باید پاسخگوی هزینه‌کردها در چارچوب ضوابط باشند و عملکرد ما باید به گونه‌ای باشد که خدشه‌ای وارد نباشد.

خون‌میرزایی با اشاره به این که ارتباط موثر و تنگاتنگ در سازمان، بین معاونت برنامه‌ریزی و امور مالی با سایر بخش‌ها با دستگاه‌های نظارتی می‌تواند در انجام امور بسیار کارگشا باشد، تصریح کرد: معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع از حلقه‌های مهم این ارتباط است.

به گفته وی، سلامت کار، دقت کافی و دادن یک مشاوره دقیق در چارچوب ضوابط همواره مورد انتظار ما است.

در این نشست؛ مهندس یزدانی مدیر کل سابق امور مالی شیلات ایران و مهندس موسوی معاون اداره کل وزارت جهاد کشاورزی، از سوی رئیس سازمان شیلات ایران مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است؛‌ نشست برنامه زمان‌بندی کارگاه‌های آموزشی و مروری بر قوانین و مقررات در حسابداری بخش عمومی برای مدیران و کارشناسان امور مالی سازمان شیلات، با حضور دکتر خون میرزایی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران، موسوی معاون مدیرکل امور مالی وزارت جهادکشاورزی، مدیران ذیحسابی استان‌ها، مدیران داخلی سازمان شیلات در تاریخ 98/4/4 در محل سالن اجتماعات سازمان شیلات ایران برگزار شد.

تعداد مشاهده خبر181 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal