بازدید فرماندار ملارد از سیلوهای کارخانه آرد نادر/ بررسی طرح توسعه کارخانه آرد ملارد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد با اشاره به بازدید فرماندار شهرستان از کارخانه آرد نادر گفت: با اجرای طرح توسعه این کارخانه ظرفیت تولید آرد به صورت ماهانه به 21 هزارتن افزایش خواهد یافت و برای 50 نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.
1398/04/03

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اسماعیل صارمی از بازدید توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد از کارخانه آرد نادر خبر داد و اعلام کرد: سیلوهای این کارخانه محل تحویل گندم کشاورزان شهرستان ملارد است

کارخانه آرد نادر درحال حاضر با ظرفیت 15هزار تن تولید ماهانه، درحال فعالیت است و تولیدات این کارخانه علاوه بر شهرستان ملارد به سایر شهرستانهای استان تهران نیز ارسال می شود. 

به گفته مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد، این واحد ظرفیت تولید 180 هزار تن آرد در سال طبق پروانه فعالیت خود را دارد؛ همچنین سیلوهای کارخانه آرد نادر ظرفیت ذخیره سازی بیش از 200 هزارتن گندم را دارد.

وی ادامه داد: با اجرای طرح توسعه این کارخانه ظرفیت تولید آرد به صورت ماهانه به 21 هزارتن افزایش خواهد یافت و برای 50 نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل این کارخانه در این جلسه خواستار تخصیص تسهیلات سرمایه در گردش و همکاری اداره غله در تامین گندم مورد نیاز این کارخانه و نیز افزایش میزان ولتاژ برق شد. 
تعداد مشاهده خبر75 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal