2843 میلیارد ریال اعتبار به سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی ابلاغ شد
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: 2 هزار و 843 میلیارد ریال اعتبار امسال از محل اعتبارات بند الف تبصره (18) به سازمان جهاد کشاورزی این استان ابلاغ شد.
1398/04/03

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی،‌ حمیدرضا کتان‌فروش گفت: 944 میلیارد ریال با پیش بینی 830 نفر اشتغال از محل اعتبارات تبصره (18) و 628 میلیارد ریال با اشتغال 550 نفر از محل اعتبارات قانون حمایت از توسعه و اشتغال مناطق روستایی به سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی ابلاغ شده است.

وی افزود: 451 میلیارد ریال منابع ابلاغی از محل اعتبارات بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی و 820 میلیارد ریال برای سرمایه در گردش در واحدهای تولیدی به سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: 346 میلیارد ریال معادل 20 درصد از اعتبارات ابلاغ شده به سازمان جهاد کشاورزی استان از محل بند الف تبصره (18) به این سازمان اختصاص یافته است.

کتان فروش توسعه فعالیت‌های واحدهای گلخانه‌ای را از اولویت‌های این طرح عنوان کرد و افزود: 10 طرح گلخانه‌ای با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال اکنون در مرحله معرفی به بانک‌های عامل قرار دارند.

وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود اعتبارات تخصیص یافته به سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی یک هزار و 380 شغل در استان به همراه داشته باشد.

تعداد مشاهده خبر14 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal