چهارمین همایش ملی تغییر اقلیم و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست در ارومیه برگزار می شود
چهارمین همایش ملی تغییر اقلیم و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست 23 مرداد ماه 98 در ارومیه به میزبانی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی و دانشگاه آفاق ارومیه برگزار می شود.
1398/04/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، تغییرات اقلیمی و تنش های محیطی زنده و غیرزنده، راهکارهای نوین در مقابله با اثرات منفی تغییرات اقلیمی، بحران آب و خشک شدن دریاچه ها ، رودخانه ها و تالاب ها و جنگل، مرتع و نقش پوشش های گیاهی در ارتباط با تغییرات اقلیمی ، تاثیر اقلیم و تغییرات آن بر گونه های گیاهی و جانوری، بهره برداری از ذخایر ژنتیکی در راستای تعدیل تغییرات اقلیمی، آلودگی های محیطی و تغییر اقلیم از جمله محورهای برگزاری این همایش است .

 تغییر اقلیم و امنیت غذایی، تاثیر اقلیم و تغییرات آن بر اکوسیستم های آبی، خاکی و کشاورزی، انرژی و تغییر اقلیم(سوخت های بیولوژیک و فسیلی، انرژی های پاک  و ... )، کاربرد فناوری نانوو بیوتکنولوژی در مدیریت اقلیم، تغییرات اقلیمی و مدیریت شهری، جوانب اقتصادی و اجتماعی تغییرات اقلیمی،  تغییرات اقلیمی و سلامت و  بلایای طبیعی نیز از دیگر محورهای همایش به شمار می رود.

لازم به ذکر است که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات همایش می توانند به وب سایت همایش به آدرس: http://eglim4.ir  مراجعه کنند.

تعداد مشاهده خبر50 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal