معاون وزیر جهاد کشاورزی از شرکت فرآوری تخم مرغ در آرادان بازدید کرد
معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی پیش از ظهر امروز در جریان سفر یکروزه خود به استان سمنان از شرکت فرآوری تخم مرغ در شهرستان آرادان بازدید کرد.
1398/03/30
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سیدحسن میرعماد در حاشیه بازدید معاون وزیر جهاد کشاورزی از شرکت تلادم واقع در شهرستان آرادان اظهار داشت: این شرکت مجری طرح فرآوری تخم مرغ است.

وی با اشاره به شرایط صدور پروانه بهره برداری طرح فرآوری تخم مرغ در آرادان گفت: مساحت زمین محل اجرای این طرح 23 هزار و 691 مترمربع است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بیان داشت: تولیدات شرکت تلادم  در سه بخش تخم مرغ پاستوریزه مایع، بسته بندی تخم مرغ و تخم مرغ مایع است که ظرفیت تولیدات این شرکت در سه بخش ذکر شده 9 هزار و 500 تن است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه این طرح زمینه اشتغال برای 32 نفر را فراهم کرده است گفت: سرمایه ثابت شرکت تلادم 13612 میلیون ریال است و برای خرید ماشین آلات این شرکت 6090 میلیون ریال هزینه شده است.

میرعماد بیان داشت: در صورت توسعه طرح فرآوری تخم مرغ در آرادان زمینه اشتغال برای 107 نفر ایجاد خواهد شد و ظرفیت تولیدات این شرکت از 9 هزار و 500 تن به 13 هزار و 881 تن افزایش می یابد.

وی افزود: با توسعه این طرح تولیدات این شرکت در بخش های تخم مرغ مایع پاستوریزه، پودر سفیده تخم مرغ، پودر پوست تخم مرغ، پودر تخم مرغ کامل، پودر زرده تخم مرغ انجام خواهد شد و سرمایه ثابت این شرکت نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اظهار داشت: این واحد تولیدی در سال 92 به دلیل برخی از مشکلات تعطیل شده بود که با پیگیری های انجام شده و همراهی متقاضی این واحد تولیدی مجددا در مهرماه سال گذشته راه اندازی شد.
تعداد مشاهده خبر48 بار
تصاویر مرتبط

  • فراوری تخم مرغ_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal