طرح توسعه‌ای واحد مرغداری تخم گذار در آرادان به بهره‌برداری رسید
طرح توسعه ای واحد مرغداری تخمگذار با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید.
1398/03/30
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان, سید حسن میرعماد در حاشیه افتتاح پروژه بخش کشاورزی در آرادان اظهار داشت: با اجرای این طرح توسعه ای تولید واحد مرغداری تخمگذار از 48 هزار قطعه به 160 هزار قطعه می رسد.

وی با بیان اینکه شرکت زرین پر گرمسار در سال 87 فعالیت خود را آغاز کرد و افزود: این شرکت در زمینی به مساحت 21 هزار و  680 متر مربع منطقه کهن آباد شروع به فعالیت کرد و در سال 91 با اجرای سیستم اتوماتیک به ظرفیت 48 هزار قطعه رسید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به میزان سرمایه گذاری برای اجرای این پروژه گفت: در مجموع 190 میلیارد ریال برای اجرای این طرح مورد نیاز است.

میرعماد سرمایه قبلی این پروژه را 16 میلیاردریال عنوان کرد و گفت: سرمایه جدید نیز174 میلیارد ریال است.

وی با بیان اینکه سرمایه مورد نیاز برای اجرای این پروژه از محل آورده متقاضی است خاطرنشان کرد: در مجموع 190 میلیارد ریال آورده متقاضی است.

رئیس  سازمان جهادکشاورزی استان سمنان به ارزش سالانه تولیدات این پروژه بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: ارزش تولیدات سالانه این واحد مرغداری تخمگذار 720 میلیارد و  192 میلیون ریال است.

میرعماد افزود:  با اجرای  این طرح برای 32 نفر به صورت مستقیم, 45 نفر غیر مستقیم و 80 نفر به صورت فصلی اشتغال ایجاد می شود.
تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط

  • واحد مرغداری_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal