تجلیل از خدمات رییس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی برای اعتلا و ارتقای بخش کشاورزی و رضایت مسئولان استان
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهادکشاورزی، از مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی تقدیر کرد.
1398/03/29

مهندس محمود فتاح الجنان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت جهادکشاورزی با اهدای لوحی از مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، مهندس محمود فتاح‌الجنان از تلاش‌های شبانه‌روزی و خدمات صادقانه مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در راستای اعتلا و ارتقا بخش کشاورزی استان، با اهدای لوح سپاس تقدیر و تجلیل کرد.

در این لوح که توسط مهندس فتاح الجنان توشیح شده، آمده است: بدینوسیله از تلاش های شبانه روزی و خدمات صادقانه شما در اعتلا و ارتقای بخش کشاورزی استان که موجبات رضایت مسئولین استان و نماینده محترم مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی را فراهم نموده اید، تقدیر و تشکر نموده، توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحقق اهداف توسعه بخش کشاورزی و بهبود وضعیت تولید و معیشت بهره برداران و کشاورزان از درگاه ایزدمنان خواهانم.

تعداد مشاهده خبر82 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal