6 طرح کشاورزی در شهرستان ری به بهره برداری رسید
6 طرح کشاورزی در حوزه آب و خاک و گلخانه همزمان با سالروز تاسیس جهاد کشاورزی با اعتبار 51 میلیارد و 900 میلیون ریال در شهرستان ری به بهره برداری رسید.
1398/03/27

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، همزمان با روز جهاد کشاورزی، گلخانه 5 هزارمترمربعی سبزی و صیفی با تولید سالانه 200تن گوجه گیلاسی با حضور امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیر جهاد کشاورزی ری و سایر مسئولان به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این طرح ها 36 نفر به صورت مستقیم و 52 نفر به صورت غیر مستقیم صاحب شغل شدند.

همچنین سیستم 10/8هکتاری آبیاری موضعی به صورت نمادین از چهار طرح آب و خاک در روستاهای خانلق، زیوان، خمار آباد و بلقیاس حسن آباد فشافویه نیز با حضور مشاور مدیرکل دفتر امور آب و خاک کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان، مدیر آب و خاک استان تهران و سایر مسئولان افتتاح شد.

وی تصریح کرد: در مجموع 18 طرح در حوزه آب و خاک با مساحت 658 هکتار و اعتباری بالغ بر 84 میلیارد ریال در طی این هفته در استان تهران بهره برداری رسید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران عنوان کرد: این طرح ها شامل 16 طرح آبیاری تحت فشار، یک طرح کانال آبیاری و یک رشته قنات است.
تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal