افتتاح 2 پروژه آبیاری تحت فشار و کم‌فشار در فامنین
مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از افتتاح 2 پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار در این شهرستان خبرداد و گفت: در هفتمین روز از هفته جهادکشاورزی 2 پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار شهرستان فامنین با حضور فرماندار، مسئولان استانی و جمعی از مدیران شهرستان افتتاح شد.
1398/03/27

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان همدان، جعفر کاویانی دلشاد اظهارکرد: مساحت پروژه آبیاری کم فشار 15 هکتار است و از محل کمک های فنی و اعتباری سامانه های نوین ابیاری از محل تسهیلات بلاعوض دولتی به میزان 803 میلیون ریال و 142 میلیون ریال مشارکت بهره‌بردار است.

وی تصریح کرد: میزان آبدهی این چاه 9 لیتر در ثانیه است و صرفه جویی آب در یکسال زراعی در این پروژه با استفاده از سیستم آبیاری کم فشار 50 متر مکعب است.

وی همچنین به افتتاح پروژه 25 هکتار با سیستم کلاسیک ثابت زیرزمینی اشاره کرد و افزود: مبلغ کل هزینه این پروژه 2230 میلیون ریال که مبلغ 1625 میلیون ریال آن از محل تسهیلات بلاعوض دولتی است و 605 میلیون ریال آن آورده متقاضی است.

کاویانی دلشاد بیان کرد: میزان آبدهی این چاه 15 لیتر بر ثانیه و صرفه‌جوئی آب در یکسال زراعی در این پروزه 112 هزار متر مکعب است.

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal