حل مشکلات زهکش دشت الله آباد قزوین نیازمند کارشناسی بیشتر است
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: حل مشکلات زهکش دشت الله آباد قزوین نیازمند کارشناسی بیشتر و تشکیل جلسه با حضور استان های قزوین، البرز و قم است.
1398/03/27
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین علیمراد اکبری در بازدید از زهکش شوره زار دشت الله آباد قزوین که با حضور زارع مجری طرح توسعه سامانه‌های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی ، مهندس فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورز ی استان قزوین و مسئولین انجام شد با بیان این مطلب افزود : نظرات متفاوتی درباره زهکشی شوره زار و تأثیرات آن بر اراضی همجوار وجود دارد و لازم است که کارشناسی بیشتری در این رابطه و تأثیرات آن انجام شود.

وی اظهار داشت : زهکشی کار بسیار تخصصی و حرفه‌ای است .

اکبری تصریح کرد : در همین راستا می‌توان یک نشست بین معاونان عمرانی استانداری‌های قم، البرز و قزوین برای بررسی این زهکش برگزار کرد و برای حل مشکلات و معضلات آن اقدام نمود.

وی ادامه داد: همچنین می‌توان از آرای مشاور سوم نیز در این طرح بهره گرفت تا با بررسی تمام ابعاد برای رفع مشکلات زهکش شوره زار دشت الله آباد اقدام شود.

گفتنی است ؛ زهکش دشت الله آباد در سال 88 به طول 40 کیلومتر و وسعت محدوده 32 هزار هکتار در شهرستان آبیک توسط جهاد کشاورزی احداث شد.

تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal