پیام رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران به جهادگران عرصه کشاورزی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پیامی فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را تبریک گفت.
1398/03/26

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، عزیزاله شهیدی‌فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پیامی ضمن تبریک این هفته به جهادگران عرصه جهاد کشاورزی گفت: 27 خرداد سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل جهادسازندگی از مهمترین و اساسی‌ترین کارهایی بود که رهبر کبیر انقلاب در همان ابتدای پیروزی انقلاب بر آن همت گمارد تا پایه‌گذار تأسیس نهادی باشد که بدون هیچگونه چشمداشت، خالصانه و متواضعانه در مسیر عمران و آبادی روستاها و تولیدات کشاورزی کشور گام بردارد.

هیچگاه خدمات و تلاش‌های جهادگرانی که با روحیه جهادی در دورترین نقاط این مرز و بوم به ارائه خدمات به روستائیان زحمتکش و محروم پرداختند فراموش نخواهد شد چرا که با گذشت بیش از 40 سال از آن زمان، هنوز روستائیان و عشایر کشور از خدمات جهادگران نظیر راه روستایی، کتابخانه، حمام، برق‌رسانی، آبرسانی و .... بهره‌مند هستند.

همزمان با دفاع مقدس سنگرسازان بی‌سنگر با حضور در مناطق جنگلی پیشقراول دفاع و جهاد بودند و در خط مقدم مبارزه علیه دشمن به پشتیبانی از رزمندگان پرداخته و فعالیت‌هایی انجام دادند که چشم همگان از این همه فداکاری، ایثار، رشادت و هوشمندی دفاعی مات و مبهوت است و چه گوارا باد بر اینان، لقب سنگرسازان بی‌سنگر که از امام خود به یادگار گرفتند.

در حوزه تولیدات کشاورزی نیز جهادگران عرصه تولید و امنیت غذایی چنان خوش درخشیدند که بعنوان موفق‌ترین دستگاه اجرایی در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی معرفی شدند و بار دیگر افتخاری بزرگ برای این مرز و بوم آفریدند.

اینکه علیرغم همه تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه، جهادکشاورزی توانسته است امنیت غذایی کشورمان را تأمین و تضمین نماید، مدیون همت جهادی کارشناسانی است که با همان روحیه و فرهنگ جهادی اوایل انقلاب در سنگر اقتصاد مقاومتی و تولید می‌جنگند و طلایه‌داران عرصه رونق تولید و امنیت غذایی هستند.

هفته جهادکشاورزی بهانه‌ای است برای تقدیر از همه جهادگران و طلایه‌داران جبهه اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و امنیت غذایی ایران اسلامی.

این هفته و این روز را به کارشناسان، جهادگران، کشاورزان، تولیدکنندگان، سنگرسازان بی‌سنگر و مسوولان بخش کشاورزی کشور و استان مازندران تبریک و شادباش عرض می‌کنم.

عزیزاله شهیدی‌فر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران
تعداد مشاهده خبر39 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal