افتتاح 47 طرح کشاورزی در استان تهران در هفته جهاد کشاورزی
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افتتاح 47 طرح کشاورزی در هفته جهاد کشاورزی در این استان خبر داد و گفت: با بهره برداری از این پروژه ها ، بیش از 1600نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار خواهند شد.
1398/03/25

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، ذوالفقاری با اعلام این مطلب افزود: در هفته جهاد کشاورزی 102 طرح کشاورزی با اعتبار بیش از 107 میلیارد تومان که بیش از 10و نیم میلیارد تومان آن از اعتبارات دولتی و به بهره‌برداری می‌رسد و موجب ایجاد 693 شغل می‌شود.

وی ادامه داد: بهره برداری کامل از این پروژه‌ها، بیش از 13هزارتن افزایش تولید و 48506هزارمترمکعب صرفه جویی در مصرف آب را به دنبال خواهد داشت.

ذوالفقاری افتتاح 18 طرح آب وخاک، 17 طرح تولیدات گیاهی، 5 طرح تولیدات دامی، 1 طرح صنایع کشاورزی و غذایی، 1 طرح شیلات و امور آبزیان، و 5 طرح منابع طبیعی را از جمله پروژه‌های قابل افتتاح در هفته جهاد کشاورزی برشمرد.

وی افزود: هر ساله از 21 لغایت 27 خرداد هفته جهاد کشاورزی نامگذاری شده و شعار امسال هفته جهاد کشاورزی «رونق تولید، امنیت غذایی» از سوی وزارت جهادکشاورزی اعلام شده است.

تعداد مشاهده خبر3 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal