شرکت رئیس و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان درمراسم نماز جمعه
در چهارمین روز از هفته جهاد کشاورزی، رئیس وکارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه شرکت نمودند .
1398/03/25

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ، در چهارمین روز از هفته جهاد کشاورزی، رئیس وکارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه شرکت نمودند .

دراین مراسم عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان،قبل ازخطبه ها از تریبون نماز جمعه، به هفته جهاد کشاورزی وبیان خدماتی که جهاد سازندگی به روستاها ارائه نمود اشاره و افزود: با تشکیل جهاد سازندگی روستاها رونق پیدا کرد و خدمات خوبی ارائه شد

وی افزود: همزمان با جنگ تحمیلی جهاد سازندگی در این عرصه نیز حضور پیدا کرد و لقب سنگرسازان بی سنگر را از امام دریافت نمودو 120 شهید، 462 جانیاز را به انقلاب هدیه نمود و جهاد سازندگی به همراه سپاه نقش دو بال را برای انقلاب ایفا کردند.

سعیدی افزود: وزارت جهاد کشاورزی با ادغام وزارتین کشاورزی و جهاد سازندگی تشکیل و با روحیه و مدیریت جهادی به وظیفه اصلی حود که همان تامین غذا و امنیت آن است می پردازد.

وی ادامه داد: با دوراندیشی کشاورزان استان کرمان به احداث باغاتی رو آوردند که هم نیازآبی کمی دارند وهم به تامین نیاز جامعه پرداخته و هم ارز آوری خوبی دارد.

سعیدی افزود: 6.5 میلیون تن محصول کشاورزی در استان تولید می شود و این تولید اشتغال خوبی را در روستاها فراهم آورده است

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی منجر به تحولاتی عظمیی در بخش کشاورزی شده است، افزود: بیش از 90% محصولات مورد نیاز جامعه امروز در کشور تولید می شود و استقلال امروزی در خودکفا بودن محصولات کشاورزی، نتیجه خدمات چهل ساله نظام است

وی خاطر نشان کرد: میانگین تولید گندم از 800 کیلو به 4200 کیلوگرم در هکتار رسیده است در حوزه گلخانه ها فرصت سرمایه گذاری خوبی وجود دارد .

تعداد مشاهده خبر5 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal