نظارت جدی بر کشت گیاهان ممنوعه در مزارع استان قزوین انجام شود
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: نظارت دقیق و جدی بر کشت گیاهان ممنوعه در مزارع کشاورزی استان انجام شود.
1398/03/23
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، اردشیر صفاپور در همایش مبارزه با کشت گیاهان ممنوعه که با حضور سرهنگ خدایی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ، مجید اسماعیلی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان ، جعفر صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیران و کارشناسان پهنه جهاد کشاورزی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد با بیان این مطلب افزود: کارشناسان پهنه جهاد کشاورزی از جز به جز مزارع کشاورزی مطلع هستند و انتظار ما ا ین است که توجه ویژه و نظارت دقیق بر کشت گیاهان ممنوعه در این اماکن داشته باشند.

وی با بیان این که اعتیاد یکی از مهمترین آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شود، اظهار داشت: سیاست اجتماعی شدن یعنی همه اقشار مردم و مسئولین در مبارزه با اعتیاد کمک کنند که اگر این مهم میسر نشود مبارزه به نتیجه نمی‌رسد.

صفاپور تصریح کرد: در حال حاضر؛ استان قزوین از لحاظ اعتیاد در حد وسط کشور قرار دارد که باید با مبارزه جدی این جایگاه را به پایین ترین رقم رساند .

وی یادآور شد: در حال حاضر 5 کمیته تخصصی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سطح استان فعال است که به صورت ماهانه و منظم جلساتی در خصوص مواد مخدر در استان برگزار می‌کند که این نشان از اهمیت بالای این موضوع است .

این مقام مسئول بر لزوم اهمیت نظارت دقیق و منظم کارشناسان جهاد کشاورزی بر مزارع کشاورزی، پلخانه‌ها و دامداری‌ها و همچنین تشکیل تیم بازرسی از این اماکن در سطح شهرستان‌ها تاکید کرد.

تعداد مشاهده خبر23 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal