رییس مجلس شورای اسلامی: اهتمام برای توسعه گلخانه ها در خراسان شمالی ضروری است
1398/03/22

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به بهره وری قابل توجه آب و کاهش مصرف آن و همچنین تسهیلات و حمایت هایی که از این گونه طرح ها می شود، اهتمام بیشتر برای توسعه گلخانه ها در خراسان شمالی ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، دکتر علی لاریجانی در نشستی که عصر امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی، استاندار خراسان شمالی، مجمع نمایندگان استان و جمعی از فعالان فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و مسوولان استان در بجنورد برگزار شد با بیان این مطلب، اظهار داشت: تبدیل تسهیلات ایجاد اشتغال روستایی به صندوقی برای توسعه پایدار روستایی قابل بررسی است.

وی با اشاره به این که حمایت از طریق تسهیلات اشتغال روستایی اثرگذاری خوبی داشته است، تصریح کرد: توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی، گیاهان دارویی، فرآوری و صنایع بسته بندی ارزش افزوده بالایی دارد و یکی از راه های ارتقا درآمد سرانه در استان است.

رییس مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: زمینه جلب سرمایه گذاری خارجی و مشارکت کشورهای دیگر برای ایجاد طرح های صنایع تبدیلی و تکمیلی و فرآوری محصولات کشاورزی، گیاهان دارویی از جمله زعفران قابل پیگیری است و این موارد را دنبال می کنم.
تعداد مشاهده خبر171 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal