حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در برنامه میز رقابت در خدمت نماز جمعه
مدیر روابط عمومی و مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در برنامه میز رقابت در خدمت نماز جمعه خبر داد.
1398/03/22

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، علی قاسمی ورجانی با اشاره به آغاز هفته جهاد کشاورزی از برگزاری "میز رقابت در خدمت " در نماز جمعه این هفته استان قم خبر داد و اظهار داشت: حل مشکلات کشاورزان و ارتباط مستقیم آن‌ها با سازمان جهاد کشاورزی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی استان قم است.

وی با توجه به سیاست سازمان جهاد کشاورزی استان قم در خصوص ارتباط مستقیم با کشاورزان تأکید کرد: دیدار با کشاورزان و شنیدن صحبت‌های آن‌ها در طول سال جز برنامه‌های سازمان جهاد کشاورزی بوده و هیچ‌گاه نسبت به این موضوع کوتاهی نمی‌شود.

مدیر روابط عمومی و مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم برنامه این هفته نماز جمعه را در راستای برنامه‌ها و اولویت‌های سازمان دانست و تصریح کرد: "میز رقابت در خدمت" نماز سیاسی عبادی جمعه 24 خردادماه استان قم به سازمان جهاد کشاورزی اختصاص داده‌شده است.

وی از حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی و معاونان وی در این برنامه خبر داد و خاطرنشان کرد: رئیس سازمان جهاد کشاورزی به همراه تیمی از معاونان سازمان از ساعت 10 صبح و پیش از آغاز نماز جمعه در محل مصلی قم حضورداشته و پاسخگوی مراجعین خواهند بود.

قاسمی ورجانی همچنین از سخنرانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم خبر داد و افزود: سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته استان قم دکتر پورمیدانی بوده که به ارائه گزارشی از فعالیت‌های سازمان جهاد کشاورزی استان قم خواهد پرداخت.

تعداد مشاهده خبر39 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal