610 میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار به بخش کشاورزی کردستان پرداخت می شود
معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: بخش کشاورزی این استان در سال جاری 610 میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار با کارمزد 10 درصد دریافت می کنند.
1398/03/19

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، خلیل فعله گری اظهار داشت: در سال جاری از محل کمک های فنی و اعتباری استانی 320 میلیارد ریال برای تامین هشت درصد یارانه سود تسهیلات پرداختی در بخش های کشاورزی و صنعت کردستان تخصیص یافته که سهم بخش کشاورزی از این میزان 60 میلیارد ریال است.

وی افزود: سازمان جهاد کشاورزی در صدد است با استفاده از سهم بخش کشاورزی 610 میلیارد ریال در بخش های مختلف این بخش تسهیلات با سود 10 درصدی به متقاضیان پرداخت کنند.

معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کردستان اضافه کرد: همچنین در سال جاری طی تفاهم نامه تولید و اشتغال کشور 155 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای کشور اختصاص یافته که کردستان از این میزان سهم چهار هزار و 110 میلیارد ریالی دارد.

وی یادآور شد: از این میزان اعتبار مصوب تاکنون 50 میلیارد ریال تسهیلات مورد نیاز متقاضیان به بانک های عامل معرفی شده است.

فعله گری گفت: این سازمان در سال گذشته نیز محل های مختلف چهار هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف پرداخت کرده است که یک هزار و 430 میلیارد ریال آن در بخش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی بود.

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط

  • mnmn_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal