بخش کشاورزی اقتصاد اول استان کردستان است
نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین اشتغال استان در بخش کشاورزی است و با توجه با تامین قوت مردم میتوان گفت بخش کشاورزی اقتصاد اول استان است.
1398/03/19

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، فرشادان  در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهادکشاورزی کردستان که با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، معاونین و مدیران سازمان برگزار شد، اظهار کرد: اولویت کاری ما در مجلس شورای اسلامی رونق  حوزه جهاد کشاورزی و توسعه این بخش بوده است.

وی اقدامات صورت گرفته در زمینه تخصیص آب به استان را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: اگر مجموعه جهاد کشاورزی آب کافی در اختیار داشته باشد می تواند پتانسیل های این بخش را به خوبی به فعلیت درآورد و در بحث اشتغال و افزایش درآمد استان بسیار تاثیرگذار باشد.

فرشادان خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه در این دو سال باعث شده  اعتبارات سال 98  وضعیت مطلوب نداشته باشد، اما علی رغم کاهش اعتبارات اکثر استانهای کشور، اعتبارات استان کردستان در این چند سال اخیر و بخصوص سال 98 افزایش داشته باشد.

نماینده مردم شریف شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: در سال 98 اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی درنظر گرفته شده که در اختیار کمیته امداد امام (ره) و  بهزیستی استان قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود که با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان در راستای ایجاد شغل در روستاهای استان  هماهنگی لازم صورت بگیرد.

تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط

  • asdf_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal