برگزاری دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در دماوند
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از برگزاری دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خبر داد.
1398/03/07

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اردلان در این خصوص اظهار داشت: دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دماوند برگزار شد.

وی ادامه داد: تولید محصولات کشاورزی همگام با رشد جمعیت باید افزایش یابد که این امر باید با تبدیل کشاورزی ابتدایی و سنتی در مناطق به کشاورزی نوین صورت گیرد پس در راه رسیدن به این اهداف، باید امکاناتی فراهم آید تا کشاورزان بتوانند دستگاه های مورد نیاز خود را به سهولت تأمین کنند و با اتکا به روش های نوین و منطبق بر اصول علمی و فنی، تولیدات کشاورزی خود را افزایش دهند.

اردلان با تاکید بر اینکه شناخت و کاربرد تراکتور برای کشاورزان بسیار مهم است گفت: در این کارگاه کشاورزان با انواع تراکتورها، طرز کار آنها و متعلقات تراکتور و نیز لاستیک ها، سیستم هیدرولیک و طرق مختلف اتصال ادوات کشاورزی به تراکتور، طرز انتقال قدرت به ادوات کشاورزی به کمک وسایلی مانند محور تواندهی و پولی و دنده ها، همچنین مراقبت و نگهداری تراکتور به طور نظری و عملی آشنا می شوند و رانندگی با انواع تراکتور را آموزش دیدند.

در پایان این دوره و پس از آزمون به پذیرفته شدگان گواهینامه مهارتی اعطا شد.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal