سال 98 سالی طلایی برای جامعه عشایری کشور است
1398/03/05

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با بارندگی‌هایی که اتفاق افتاد، امسال سال بسیار خوبی در حوزه عشایر و یکی از سال‌های به یاد ماندنی و طلایی برای جامعه عشایری کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی امروز یکشنبه 5 خرداد در نشست با مدیران و کارشناسان معاونت توسعه مدیریت و منابع، حوزه ریاست، روابط عمومی و دفتر ساماندهی و هماهنگی امور عشایر، اظهار داشت: ما با مردمی سر و کار داریم که بسیار زحمتکش و مظلوم هستند و ما همیشه نسبت به آنان بدهکار هستیم.

وی با بیان این که به جز ما هیچ کس دیگری به داد عشایر نمی‌رسد، افزود: عشایر هیچ توقعی ندارند ولی ما نسبت به آنان وظیفه داریم و تنگناها و سختی‌ها نباید باعث شود از وظیفه خودمان نسبت به آنان غافل شویم.

قندالی با بیان این که هدف نهایی ما خدمت به جامعه عشایری است، گفت: برگزاری شوراهای عشایری در استان‌ها و شهرستان‌ها در راستای کمک به مردمی است که وظیفه خدمت‌رسانی به آنان برعهده ماست.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با بیان این که امسال یک سال استثنایی و سختی است، بیان کرد: امسال باید یک گردنه سخت را پشت سر بگذاریم و همه ما باید برای گذر از این گردنه کمک کنیم.

قندالی بیان داشت: کارکنان سازمان همه عضو یک خانواده هستند و کوچکترین فعالیت هر فرد می‌تواند بر این خانواده تاثیرگذار باشد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: با وجود کمبود نیرو در سازمان، خوشبختانه همه کارها انجام می‌شود و این نشانگر تلاش همه همکاران این سازمان است.


تعداد مشاهده خبر52 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal