1267میلیارد ریال تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی در بخش کشاورزی پرداخت شد
معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای طرح تسهیلات حمایت از توسعه وایجاد اشتغال پایدار روستایی تاکنون بیش از یک هزار و 267 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان بخش کشاورزی استان پرداخت شده است. .
1398/03/05

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین حمیدرضا تبسمی با اعلام این خبر افزود : از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی وعشایری 11هزار و 244 طرح در سامانه کارا ثبت نام شده است .

وی اظهار داشت :   پس از بررسی طرح ها در کارگروه های شهرستانی واستانی  یک هزار و 570 طرح به بانکهای عامل معرفی  شدند که  535 طرح با مبلغ یک هزار و267 میلیارد ریال موفق به اخذ تسهیلات شدند.

به گفته ی این مقام مسئول؛ در راستای حمایت از نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی و بنیاد شهید وامور ایثارگران به 285 طرح  با اعتباری به مبلغ 111 میلیارد و 900 میلیون  ریال تسهیلات پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه این تسهیلات از طریق بانک کشاورزی، بانک توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارافرینی امید پرداخت می شود گفت : بانک کشاورزی با پرداخت 913میلیارد ریال به  343 واحد تولیدی رتبه اول را در پرداخت تسهیلات پایدار مناطق روستایی دارد.

تبسمی افزود : شهرستان بوئین زهرا با معرفی 158 واحد تولیدی و دریافت 418میلیارد ریال بیشترین تسهیلات را در بین شهرستانهای استان دریافت کرده است.

 وی هدف از پرداخت این نوع تسهیلات را ؛ حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی عنوان کرد و افزود : پیش بینی می شود 1 هزار و 873 شغل جدید ایجاد شود.

 

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal