اسامی مراکز خرید گندم و دانه های روغنی استان تهران سال 98 اعلام شد
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، لیست مراکز خرید و سیلوهای تحویل گندم و کلزا تولیدی زارعین را در سال زراعی جاری اعلام کرد.
1398/03/04

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، حسن بهنیا در این خصوص گفت: 11 مرکز برای خرید تضمینی گندم و دو مرکز برای خرید دانه های روغنی از کشاورزان استان تهران در سال جاری در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: سیلوی شهید اسدالله زاده با ظرفیت 50هزارتن در  شهرستان تهران، کارخانه آرد تک به ظرفیت 23هزارتن و سیلوی گندم طلائی جاوید به ظرفیت 60هزارتن در شهرستان ری، سیلوی ورامین به ظرفیت 10هزارتن و کارخانه صنایع آرد ورامین به ظرفیت 24هزارتندر شهرستان ورامین، سیلوی پیشران کنترل پارس به ظرفیت 50هزارتن و سیلوی منصوبیان به ظرفیت 40هزارتن آماده تحویل گندم تولیدی گندم کاران استان تهران هستند.

بهنیا ادامه داد: هم چنین، سیلوی 70هزارتنی خلیج فارس در اسلامشهر، سیلوی 90هزارتنی شهید مدرس در رباط کریم، کارخانه آرد نادر با ظرفیت 115هزارتن در ملارد و کارخانه آرد مروارید دماوند با ظرفیت 240هزارتن از مراکز خرید تضمینی گندم استان تهران در سال 98 هستند.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع ثبت دقیق و کامل اطلاعات کشاورزان در سامانه پهنه بندی گفت: دو مرکز خرید کلزای شهید امین زاده در بهارستان و مرکز خرید کلزای سیلوی ورامین نیز به ظرفیت مجموعا 4 هزارتن برای خرید دانه های روغنی تولیدی استان تهران در سال زراعی97-98 در نظر گرفته شده است.

تعداد مشاهده خبر15 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal