100 میلیارد ریال یارانه صادراتی به صادر کنندگان سیب درختی استان پرداخت می‌شود
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از 100 میلیارد ریال مشوق یارانه صادراتی مصوب برای صادر کنندگان سیب درختی استان ، تا کنون 70 میلیارد ریال آن جهت پرداخت به صادر کنندگان استان تخصیص یافته است .
1398/02/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، احمد دهقان در جلسه هماهنگی پرداخت یارانه صادرات سیب درختی سال 96 با بیان اینکه هدف وزارت جهاد کشاورزی توسعه و حمایت از صادرات محصولات کشاورزی است ،  اظهار کرد : در راستای اجرای سیاست‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی و پیگیری مستمر این سازمان مشوق یارانه صادراتی به صادر کنندگان سیب درختی استان پرداخت می‌شود و پیگیر تخصیص مابقی اعتبار برای پرداخت به صادر کنندگان هستیم .

وی افزود:یارانه صادراتی صرفا به صادرکنندگانی پرداخت می‌شود که در سال 1396 اقدام به صادرات سیب درختی از مبادی قانونی نموده و از سایر مشوق‌های صادراتی استفاده نکرده باشند، تعلق می گیرد .

وی با اشاره به اینکه درسال 96 بیش از 57 هزار تن سیب درختی استان صادر شد، افزود:  کلیه صادر کنندگان سیب درختی واجد شرایط استان که با مراجعه به سامانه مشوق‌های صادراتی وزارت جهاد کشاورزی به آدرس http://eagri.maj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام کرده  و از طریق اتحادیه صادرکنندگان میوه و تره بار استان نسبت به پیگیری دریافت یارانه صادراتی اقدام نموده اند ، مشمول دریافت این یارانه خواهند بود.

لازم به ذکر است که در صورت تایید اظهارنامه گمرکی از گمرکات کشور ، یارانه صادارتی به آنها پرداخت خواهد شد.تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal