پیام تبریک دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی
بیست وهفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا نقش و جایگاه این هنر را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم ودست آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی را ارج نهیم.
1398/02/26

 

پیام تبریک دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان به مناسبت

 هفته ارتباطات و روابط عمومی

 

27 اردیبهشت الی 2 خرداد ماه هفته ارتباطات و روابط عمومی بر تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی مبارک باد

بیست وهفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا نقش و جایگاه این هنر را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم ودست آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی را ارج نهیم.

امروزه نقش روابط عمومی درتصمیمات استراتژیک سازمان، نقشی موثرقلمداد می‌شود و جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت‌های علمی و حرفه‌ای از مشخصه‌های جدید روابط عمومی درعصر ارتباطات است. روابط عمومی ، به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان وجامعه، مسوولیتی خطیر درفرآیند تصمیم‌گیری مدیران وشناخت افکارعمومی به عهده دارد.

روابط عمومی ، آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات برحق مردم، از سازمان‌ها و نهادهایی است که برای خدمت به آن‌ها، تکوین و سازمان یافته اند. روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه آرمانهای متعالی این هنر و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شان و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود.

اینجانب هفته ی  ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران پر تلاش روابط عمومی ها، به ویژه خانواده ی بزرگ جهاد کشاورزی استان و کشور تبریک گفته، امیدوارم این هفته نقطه عطفی درتوسعه و تحول روابط عمومی ها و سازمان ها باشد. توفیق روزافزون تمام این عزیزان را برای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار مسالت می نمایم.

مختار مهاجر

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان

تعداد مشاهده خبر51 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal