روش علمی راهکار مناسب برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی است
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قزوین گفت: استفاده از رو ش های علمی می تواند راهکار مناسبی برای پیشگیری از وقوع حوادث و تهدیدات احتمالی باشد .
1398/02/25
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، محمد افشار در جلسه پدافند غیرعامل که با حضور فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و اعضا برگزار شد با بیان این مطلب افزود:  امنیت غذایی بسیار ارزشمند است بنابرین امروزه دفاع زیستی و پیشگیری از آسیب به بخش اقتصاد لازم و ضروری است .

وی با بیان این که دشمنان دنبال سناریورهایی  علیه جمهوری اسلامی ایران است اظهار داشت : دشمن درصدد ایجاد رعب و وحشت در مردم و جامعه است با تحرکات بیولوژیک و سایر موارد در صدد ضریه به نظام است .

افشار تصریح کرد : برای پیشگیری از اینگونه حوادت و تهدیدات بایستی در آماده باش کامل باشیم و از وقوع حوادث پیشگیری کنیم .

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قزوین در ادامه گفت : با توجه اینکه عوامل نفودی در صدد ضربه زدن به کشور و ایجاد مشکل برای اقتصاد کشور از جهات مختلف هستند بایستی دستگاههای اجرایی  در شرایط مختلف آماده باش کامل باشند

افشار اضافه کرد : درحمله بیولوژیک ؛ دشمن اقتصاد کشور را هدف قرار داده که باید با ارایه راهکارهای مناسب از بروز مشکل دربخش کشاورری که پایه و اساس اقتصاد کشور است جلوگیری کرد .

وی تاکید کرد : اگر از تهدیدات دشمن  شناخت کافی نداشته باشیم منابع کشور از بین خواهد رفت .

 

تعداد مشاهده خبر4 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal