برآورد اولیه از میزان خسارت سیل به بخش کشاورزی کردستان انجام شده
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: برآوردهای اولیه از میزان خسارت سیل به بخش کشاورزی کردستان انجام شده ولی به منظور برآورد دقیق میزان خسارتها کارگروههای شهرستانی در این خصوص تشکیل میشود.
1398/02/23

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، خالد جعفری در جلسه کارگروه استانی جبران خسارت وارد شده به بخش کشاورزی ناشی از سیل فروردین ماه 98  که در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان تشکیل شد اظهار کرد: در خصوص  جبران خسارت های وارد شده به بهره برداران بخش کشاورزی از هیچ کوششی برای جبران خسارت های ناشی از سیل دریغ نخواهیم کرد و باید تا جای ممکن این خسارت ها جبران شود.

وی تاکید کرد: باید براورد دقیقی از میزان خسارت ها صورت بگیرد و در جهت  جبران خسارت ها راهکارهایی همچون پرداخت های بلاعوض و صندوق بیمه محصولات کشاورزی و امهال تسهیلات در پیش گرفته شود.

گفتنی است این جلسه با ریاست معاون عمرانی استاندار، و دبیری سازمان جهادکشاورزی استان کردستان و با حضور مدیرکل مدیریت  بحران استانداری ، فرماندار سنندج، مدیرکل دامپزشکی استان، معاونین و مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط و معاونین فرمانداران شهرستان قروه و بیجار بر گزار شد.

 

 

تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal