برگزاری جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی در آذربایجان شرقی
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از برگزاری جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی در راستای حمایت از ایده‌های رافع مشکلات بخش کشاورزی و کسب و کار دانش بنیان خبر داد.
1398/02/19

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، مهندس اکبر فتحی در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: وزارت جهادکشاورزی در نظر دارد به منظور حمایت از ایده های رافع مشکلات بخش کشاورزی و تسهیل در تبدیل آنها به کسب و کار دانش بنیان، جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی در محورهای زراعت و باغبانی، دام و طیور، منابع طبیعی و آبخیزداری، آب و خاک، ماشین های کشاورزی، گیاه پزشکی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی و شیلات و آبزیان را در تابستان سال جاری برگزار کند.

وی گفت: انطباق ایده‌ها با نیازهای واقعی و اولویت‌دار بخش کشاورزی در ارزیابی و داوری آنها موثر خواهد بود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه جشنواره ایده های برتر در بخش کشاورزی توسط وزارت جهاد کشاورزی برگزار می گردد و تا دهم خرداد ماه مهلت ثبت نام و ارسال ایده ها تمدید شده است افزود: کارشناسان و مهندسین بخش کشاورزی و همه محققین و ایده پردازان استان آذربایجان شرقی چنانچه در موضوعات عنوان شده صاحب ایده های جدید هستند می توانند با شرکت در این جشنواره ایده خود را محک زده و از مزایای آن نیز برخوردار شوند.

گفتنی است صاحبان ایده های برتر جهت توضیحات بیشتر می توانند با شماره تلفن 02166175937 ، بخش دبیرخانه جشنواره تماس حاصل فرمایند. همچنین جهت ثبت نام در جشنواره از لینک زیر استفاده نمایند: www.agricultural.ideasbazaar.ir

شایان ذکر است اهدا جوایز نفیس به ایده‌های برتر ؛ حمایت از طرح های دارای قابلیت تجاری سازی جهت توسعه طرح ها، ایده ها و فناوری ها تا دستیابی به حداقل محصول قابل پذیرش شامل تامین محل کار، منابع مالی، ارائه مشاوره و ... ، ارتباط پایدار با ایده پردازان و فناوران در جهت تجاری سازی محصولات و حمایت از توسعه ایده ها، فناوری ها و طرح ها جهت ارائه در بازارهای جهانی در صورت برخوردار بودن از ویژگی های لازم از جمله مزایای حضور در این جشنواره می باشد و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی fanavari.areeo.ac.ir مراجعه نمایند.

تعداد مشاهده خبر66 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal