توزیع میوه شب عید 50 درصد افزایش داشت
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: توزیع میوه شب عید در استان قزوین نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد افزایش داشته است.
1398/02/04
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین،  فاطمه خمسه در جلسه کمیته راهبردی طرح تنظیم بازار محصولات کشاورزی  که با حضور منوچهر حبیبی معاون اموراقتصادی استانداری ، مهندس  محمود محودی  مدیر تعاون روستایی استان قزوین و  اعضاء برگزار شد با بیان این مطلب افزود : استان قزوین کمترین مشکل را در بحث توزیع میوه شب عید دربین استان‌های دیگر داشته است .

وی اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار و توزیع میوه شب عید شهروندان ؛ امسال 2200 تن میوه در طرح تنظیم بازار در استان توزیع شده که نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته است .

خمسه تصریح کرد : تمام تلاش بر این بود که با همفکری و هماهنگی ؛ میوه به شکل مناسب در بین مردم توزیع شود که به حمداله این مهم محقق شد .

وی خاطرنشان کرد: در بحث توزیع میوه شب عید تلاش شد که قیمت میوه در این طرح ؛ تاثیرخود را بر قیمت بازار بگذارد .

این مقام مسئول تاکید کرد : برای سال جار ی نیز باید نظارت ها و هماهنگی برای اجرای بهتر طرح تنظیم بازار و میوه شب عید شهروندان صورت گیرد تا به شکل بهتری در اختیار شهروندان قرار گیرد .

تعداد مشاهده خبر2 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal