گلخانه، مهمترین برند کشاورزی استان تهران
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اظهار داشت: گلخانه؛ برند کشاورزی استان تهران به شمار می رود و تنها راه برای حفظ اراضی کشاورزی از تغییر کاربری، احداث گلخانه است.
1398/02/04
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، نود و چهارمین جلسه ستاد توسعه کشت‌های گلخانه و قارچ استان تهران به ریاست ذوالفقاری رییس سازمان و سایر اعضا برگزار شد.

ذوالفقاری با اشاره به اهداف توسعه ای استان تهران درخصوص گلخانه و قارچ در سال 98 گفت: سال گذشته استان تهران با اجرای 310 هکتار گلخانه رتبه نخست کشور در این بخش بود و برای امسال نیز اجرای 1000هکتار گلخانه را هدفگذاری کرده‌ایم.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران نیز در مورد مکانیزاسیون اظهار داشت: هدف گذاری استان تهران در جذب اعتبارات مکانیزاسیون در سال جاری 46میلیارد و 700میلیون تومان است که تاکنون با گذشت یک ماه ازسال 1میلیارد و 700میلیون ریال تعهد جذب شده است.

مدیر امور باغبانی سازمان نیز با تاکید بر پیگیری مدیران شهرستان ها و تسریع در بررسی پرونده های طرح های گلخانه ای ارسالی به بانک ها گفت: چندین پرونده متقاضی تسهیلات در بخش گلخانه ای که تاییدیه کارگروه تخصصی را دارند، در انتظار بررسی در بانک هاست که درصورت رفع این مشکل و پرداخت، به گلخانه های استان افزوده خواهد شد.
اعلام برش ماهیانه توسعه کشت های گلخانه ای شهرستانها بر اساس سهمیه ابلاغی توسط مدیر امور باغبانی و ارائه گزارش توسعه کشت های گلخانه ای در فروردین ماه 98 توسط مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal