حمایت از سرمایه‌گذاری، تولید و نصب سامانه‌های هوشمند مبارزه با سرمازدگی و تگرگ در اراضی زراعی و باغی استان
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری، تولید و نصب سامانه‌های هوشمند مبارزه با سرمازدگی و تگرگ دراراضی زراعی و باغی استان دستور کار قرار دارد.
1398/02/04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، پیمان آرامون در بازدید شبانه  از باغات و مزارع ارومیه که تا بامداد صبح سه شنبه به همراه رییس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران و معاونین ستادی سازمان انجام گرفت ، با اعلام این خبر اظهار کرد: دانش فنی تولید سامانه های پیشرفته مبارزه با سرمازدگی بومی در استان وجود دارد و مشارکت محققان و پژوهش گران در زمینه توسعه دانش فنی بومی این سامانه ها ضروری است .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بالا بودن ارزش افزوده تولیدات محصولات کشاورزی در استان، در مقایسه با سایر بخش های خدماتی و صنعتی، استفاده از دانش فنی و حرفه ای و سرمایه گذاری در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری به همراه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان شب گذشته از نحوه فعالیت سامانه های هوشمند مبارزه با سرمازدگی و تگرگ در روستاهای خطایلو , بالانج و رحیم آباد بازدید کردند.

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal