تداوم توزیع گوشت تنظیم بازاری در شبکه توزیع آذربایجان شرقی
توزیع گوشت قرمز توسط اداره کل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی برای کنترل ، تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها ادامه دارد.
1398/02/03

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، مدیر کل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری بصورت گرم و منجمد براساس برش جمعیتی در سطح شهر تبریز، از تداوم توزیع این کالا خبر داد و گفت: برای کنترل و تا تنظیم بازار و متعادل شدن قیمت ها در جهت حمایت از مصرف کنندگان و خدمات دهی بیشتر در کنار شهروندان هستیم.

مهندس کریم صدیقیان افزود: از زمان ابلاغ مصوبه تنظیم بازاری در سال گذشته ، تاکنون میزان 3870 تن گوشت شامل 2270 تن گوشت قرمز گرم و 1600 تن مرغ منجمد از طریق شبکه توزیع در استان توزیع شده است و از این میزان توزیع مقدار 450 تن مربوط به سالجاری می باشد که از ابتدای سال تاکنون عرضه شده است .

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان ضمن بیان قیمت مصوبه تنظیم بازار هر کیلوگرم گوشت گوساله منجمد به صورت مخلوط 295000 ریال ، گوشت گرم گوسفندی 400000 ریال و گوشت مرغ منجمد 100000 ریال ، اضافه کرد: گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد به اندازه کافی وجود دارد و هیچگونه کمبودی در این زمینه نداریم.

تعداد مشاهده خبر73 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal