3 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در فامنین قلع و قمع شد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین گفت: سه مورد ساخت و ساز غیر مجاز در فامنین قلع و قمع شد.
1398/02/03

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان همدان،‌ جعفر کاویانی‌دلشاد اظهار کرد: اراضی کشاورزی شهرستان فامنین جزو اراضی کشاورزی باکیفیت در سطح استان است که حفظ کاربری اراضی کشاورزی در این منطقه در اولویت است.

وی گفت: به منظور صیانت از عرصه‌های زراعی و باغی، برخورد با متخلفاتی که اقدام به ایجاد بنا و تغییرکاربری غیر مجاز در اراضی و باغات شهرستان کرده بودند، در دستور کار است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین افزود: سه مورد از بناهای غیرمجاز احداث شده در این شهرستان تخریب شده و به وضع قبل از تغییر کاربری بازگشت.

وی گفت: هر سه مورد تخریب انجام گرفته دارای رأی قطعی مراجع قضایی بود که در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها انجام گرفته است.

کاویانی دلشاد ادامه داد: در مجموع 4 هزار و 250 متر دیوارکشی، 150 متر فنس‌کشی و 20 متر مربع بنا با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی اعاده به وضع سابق شد.

وی ضمن تشکر از همکاری مردم و کشاورزان در خصوص اطلاع‌رسانی ساخت و سازهای غیر مجاز بیان کرد: در صورت دیدن هرگونه تخلف با سامانه 131 تماس حاصل کنید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین با اشاره به محدودیت منابع تولید همچون اراضی مرغوب کشاورزی در سطح کشور تصریح کرد: این مدیریت تلاش خود را در راستای صیانت از این اراضی کرده و گشت‌های حفاظت اراضی به طور مستمر و منظم در حال پایش اراضی و باغات شهرستان هستند.

وی در پایان از کشاورزان درخواست کرد قبل از هرگونه تغییر کاربری اراضی و باغات با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به أخذ مجوزهای لازم قانونی اقدامات لازم را به عمل آوردند.

تعداد مشاهده خبر1 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal