استان سیستان و بلوچستان با اجرای طرح های بخش کشاورزی شکوفا می شود
1397/12/27

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس گفت: در استان پر استعداد سیستان وبلوچستان باید دو گوهر آب و خاک را با هم پیوند بزنیم و در حفظ آن کوشا باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، مهندس محمدعلی جوادی در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به طرح های بزرگ بخش کشاورزی در حال اجرا در سطح استان شامل طرح انتقال آب با لوله دشت سیستان ،اجرای یکصد هزار هکتار سیستم های نوین آبیاری و طرح های گلخانه‌ای افزود: انشالله بزودی با اتمام این طرح‌ها شاهد شکوفایی بیش از پیش بخش کشاورزی استان سیستان و بلوچستان خواهیم بود.

در این مراسم،مهندس غلام حیدر زورقی به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان معرفی و از خدمات آقای مهندس پیری رئیس سابق این سازمان تقدیر شد.

شایان ذکر است آقای مهندس زورقی پیش از این از سال 75 به مدت یکسال مدیر آبخیزداری سازمان جهاد سازندگی. از 76 تا 83 رییس مرکز تحقیقات منابع طبیعی و امور دام، از سال 84 تا 94 قائم مقام و معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و از 94 تا کنون نماینده مجری و معاون اجرایی طرح انتقال آب به دشت سیستان مشغول فعالیت بوده است.

تعداد مشاهده خبر331 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal