آماده‌باش جهاد کشاورزی استان در ایام تعطیلات نوروزی
مدیر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: بمنظور خدمات رسانی به بهره برداران بخش کشاورزی ؛ سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در ایام تعطیلات نوروزی در آماده باش کامل می باشد .
1397/12/27
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین، کیانوش کاکاوندبا اعلام ان خبر افزود: جهادکشاورزی به منظور مدیریت و همچنین خدمات رسانی به بهر ه برداران در زیر بخش های مختلف و مدیریت بازار شب عید کشیک های نوروزی تشکیل داده است.

وی اظهار داشت: در همین راستا شعار ستادهای خبر در سطوح ملی، استانی و شهرستان وزارت متبوع «آرامش خاطر نوروزی، ارمغان تامین امنیت غذایی ، شفافیت و پاسخگویی» تعیین شده که این سازمان و مدیریت‌های تابعه در استان به عنوان نقطه تماس برای پایش ، پاسخگویی و اطلاع رسانی عمومی و رسانه ای در ایام نوروز در قالب ستادهای خبری و اطلاع رسانی فعال خواهند بود.

به گفته کاکاوند؛ همچنین به منظور کنترل آفت و مبارزه با آفت سن غلات و ملخ مدیران و کارشناسان این سازمان بصورت شبانه روز در قالب کشیک های نوروزی آماده خدمات رسانی به کشارزان و بهره برداران بخش هستند.

کاکاوند افزود: در راستای ردیابی و پایش آفت کلیدی استان مثل ملخ و سن غلات ، شبکه مراقبت در جهادکشاورزی استان تشکیل شده است .

به گفته وی این شبکه ها در کلیه مراکز ، مدیریت ها و ستاد سازمان جهادکشاورزی استان تشکیل شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین در ادامه به تشکیل ستاد ویژه خبری در سازمان جهادکشاورزی استان اشاره کرد و یاد آور شد: به منظور مدیریت و جلوگیری از شکل گیری شایعات ، پایش و اطلاع رسانی از عملکرد و برنامه های این سازمان ستاد ویژه خبری در روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین تشکیل شده است .

کاکاوند با اشاره به این نکته که مشابه این ستاد در کلیه شهرستانهای استان تشکیل شده خاطر نشان ساخت : ستادویژه خبری و اطلاع رسانی جهادکشاورزی استان قزوین از 25 اسفند ماه 1397 لغایت 15 فروردین 1398 فعال خواهد بود.

 

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal