دغدغه تحقیقات و ترویج هر دو سربلندی مجموعه کشاورزی است
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی گفت: دغدغه تحقیقات و ترویج هر دو سربلندی مجموعه کشاورزی است.
1397/07/24

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، دکتر حسن منیری فر در دیدار با مهندس میکائیل حاتمیان به عنوان سرپرست جدید مدیریت هماهنگی و ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان افزود: تحقیقات و ترویج در تمامی فعالیت ها از نزدیک با هم همکاری و مشارکت دارند و امید است بعد از این هم با مدیریت جدید ترویج تعامل بیش از پیش داشته باشند.

وی گفت: هدف همه ما گام برداشتن در جهت افزایش دانش کشاورزان و بهره برداران می باشد و دغدغه تحقیقات و ترویج، هر دو سربلندی مجموعه کشاورزی است.

سرپرست مدیریت هماهنگی و ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس، معاون و محققین مرکز گفت: این حضور مایه دلگرمی ماست.

مهندس حاتمیان افزود: تحقیق، آموزش و ترویج موتور محرکه بخش کشاورزی است و دانش و فناوری جدیدی که در تحقیقات به اثبات رسیده ترویج و آموزش در انتقال یافته ها کوشا خواهد بود و رویکرد ما تحول در ترویج و آموزش کشاورزی است.

وی با اشاره به برنامه رادیویی و تلویزیونی یاشیللیق گفت: می خواهیم برنامه یاشیللیق را تقاضا محور نماییم و از حضور محققین در این برنامه به طور کاربردی استفاده نماییم.

معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های مرکز تحقیقات نیز گفت: مجموعه تحقیقاتی از تعامل و همکاری با ترویج چیزی کم نمی گذارد و امیدواریم این همکاری ها ادامه داشته باشد به خصوص در طرح تحول احیای دریاچه ارومیه همکاری خوبی داشته باشیم.

وی خاطر نشان ساخت: امیدواریم این همکاریها در رسیدن به اهداف تاثیرگذار باشد و تنها رسیدن به هدف مهم نیست بلکه خوب حرکت کردن در مسیر رسیدن به هدف نیز مهم است.

تعداد مشاهده خبر69 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal