افتتاح میز خدمت در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان
به منظور تکریم ارباب رجوع و انجام سریع خدمات ، صبح امروز 24 مهر ماه 97 میز خدمت در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان افتتاح شد.
1397/07/24

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان گلستان، در این مراسم دکتر مهاجر رییس سازمان، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان و تعدادی از مدیران مرتبط با این بخش از استانداری گلستان، معاونان و مدیران سازمان حضور داشتند.

 معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان گفت: هدف از افتتاح میز خدمت ارائه خدمات مطلوب به مردم استان و رضایتمندی ارباب رجوع است.

مهندس قربان شفایی افزود: باید خدمات به صورت الکترونیکی شود تا مردم مجبور نباشند برای انجام کارهای اداری خودشان با مشکل مواجه شوند.

وی با بیان اینکه دستیابی آسان و سریع به خدمات بخش‌های مختلف این سازمان از دیگر اهداف افتتاح میز خدمت بوده افزود: برای هر خدمت یک کارشناس در نظر گرفته شده و ارباب رجوع نیازی به مراجعه به دیگر طبقات را ندارند.

مهندس شفایی اضافه کرد: ارتقای رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه‌های اجرایی از اهداف راه‌اندازی میز خدمت است.

وی گفت: کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت و جلوگیری از سرگردانی ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی از دیگر پیآمدهای راه‌اندازی میزخدمت در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان است.
تعداد مشاهده خبر76 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal