روشندل جهادکشاورزی هرمزگان تجلیل شد
به مناسبت بیست و سوم مهرماه روز جهانی عصای سفید در مراسمی باشکوه از خدارسان متولی روشندل جهادکشاورزی هرمزگان تجلیل به عمل آمد.
1397/07/23

به گزارش روابط عمومی جهادکشاورزی هرمزگان، طی مراسمی به مناسبت بیست و سوم مهرماه روز جهانی عصای سفید با حضور قائم مقام سازمان، مسئول حوزه نماینده ولی فقیه و جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان از خدارسان متولی روشندل جهادکشاورزی هرمزگان تجلیل به عمل آمد.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان در این مراسم، گفت: روشندل جهادکشاورزی هرمزگان از چهره های قرآنی و موذن این سازمان است که در تمامی برنامه های مجموعه حضور فعال دارد.

علی اصغر خلیلی، افزود: این مراسم با همکاری حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی، معاونت بهبود تولیدات گیاهی، مدیریت امور اداری، مدیریت امور مالی، مدیریت پشتیبانی، مدیریت هماهنگی و ترویج، مدیریت حوزه ریاست، مدیریت امور اراضی، مدیریت آب و خاک، مدیریت صنایع کشاورزی، مدیریت امور عشایر، اداره امور فناوری های مکانیزه کشاورزی و اداره روابط عمومی برگزار گردید.

وی، خاطرنشان کرد: لوح یادبودی نیز حاوی عکس روشندل و متن تقدیر به امضای دست اندرکاران این مراسم به همراه هدایایی به رسم یادبود به وی اهدا شد.

تعداد مشاهده خبر23 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal