خاطره گویی نقش زنان دفاع مقدس در جهادکشاورزی هرمزگان
با حضور سرکار خانم مریم کاتبی رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس و همرزم شهید حاج احمد متوسلیان نشست خاطره گویی نقش زنان در دفاع مقدس در سالن اجتماعات سازمان جهادکشاورزی هرمزگان برگزار شد.
1397/07/23

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان، نازنین شیبانی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در نشست خاطره گویی نقش زنان در دفاع مقدس، گفت: هرمزگان دیار ام الشهداست، دیار زنی که هشت تن از محارم خود را تقدیم این انقلاب کرده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان، افزود: زنان هرمزگان زنانی شجاع هستند و دست به کارهایی می زنند که هیچکس جرأت انجام آن را ندارد.

شیبانی، نقش استحکام خانواده را بر عهده زنان دانست و اظهار کرد: همفکری، همبستگی و صبوری رمز حضور و نقش زنان در دوران دفاع مقدس بود و امروز نیز زنان باید این نقش را در جامعه نمایان سازند.

مریـم کاتبی از رزمندگان و امدادگران دفاع مقدس و همرزم شهید احمد متوسلیان نیز در این همایش حضور یافت و به روایت گری و خاطره گویی از آن زمان ها پرداخت.

کاتبی با بیان اینکه نقش زنان در این دوران غیر قابل انکار است، گفت: زنان در طول دوران دفاع مقدس در حوزه درمانی و پشتیبانی ایثار بسیار زیادی از خود نشان داده اند.

وی در ادامه افزود: پرستاران و امدادگران زن به صورت داوطلبانه دوشادوش رزمندگان در خط مقدم جنگ حضور یافتند.

به گفته امدادگر دفاع مقدس، خلوص نیت و رضای خدا سرلوحه عمل بانوان در طول 8 سال دفاع مقدس بود.

گفتنی است؛ در این مراسم از زنان رزمنده و جانباز دفاع مقدس هرمزگان تجلیل به عمل آمد.
تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal