ساماندهی واحدهای مرغداری غیرمجاز در آذربایجان شرقی
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی با بیان این که نزدیک به 600 مرغداری در سامانه ثبت شده است، گفت: در خصوص واحدهای مرغداری غیرمجاز اتحادیه‌ها باید نسبت به پیگیری و رصد مرغداری‌ها موظف شوند و در کنار آن اخطارها نیز ابلاغ شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مهندس کریم مهری در نشست ستاد تنظیم بازار استان، در خصوص مدیریت جوجه‌ریزی و کشتار برای مدیریت تنظیم بازار این محصولات، با تاکید بر اجرای قانون اظهار داشت: با توجه به این که سلامتی مردم بیش از هر چیزی اهمیت دارد، باید نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای شده و در کنار بحث نظارت، واحدهای غیرمجاز مرغداری نیز ساماندهی شود.
وی با بیان این که نزدیک به 600 مرغداری در سامانه ثبت شده است، افزود:  برخی واحدها با رفع برخی مسائل جزئی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند و به همین دلیل باید ساماندهی شوند.
مهندس مهری در ادامه با تاکید بر این که هسته‌ اصلی بخش کشاورزی استان در سند تدبیر و توسعه تولید سالم است، گفت: در خصوص واحدهای مرغداری غیرمجاز اتحادیه‌ها باید نسبت به پیگیری و رصد مرغداری‌ها موظف شوند و در کنار آن اخطارها نیز ابلاغ شود.
در این نشست، مهندس اکبر فتحی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی نیز با بیان این که در گذشته قیمت بر اساس پارامترهای مشخصی تغییر می‌یافت، افزود: امروز این چنین نیست و ذائقه مصرف کننده اهمیت پیدا کرده و به نوعی فرهنگ‌سازی در کشور رخ داده که مردم انتظار تولید استاندارد را دارند.
وی افزود: اگر تولیدات استاندارد شود، عملا در ادامه بحث خودکنترلی نیز ایجاد می‌شود.1394/11/19
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal