صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري در بخش كشاورزي در همه استان ها و شهرستان هاي كشور راه اندازي مي شود

صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي تا پايان برنامه پنجم توسعه در همه استانها و شهرستانهاي كشور راه اندازي مي شود .به گزارش واحد مركزي خبر،قائم مقام شركت مادرتخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي كشور در بيرجند افزود : اين صندوقها با هدف رفع مشكلاتي از جمله نداشتن وثيقه ،ضامن كارمند و درآمد پايين براي كشاورزان راه اندازي مي شود تا بتوانند طرحهاي توسعه بخش كشاورزي را آسان تر اجرا كنند.

عوض عليزاده ، همچنين استان خراسان جنوبي را يكي از 3 استان پيشرو در راه اندازي صندوق هاي حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي در شهرستانها دانست .

با حضور قائم مقام شركت مادرتخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي كشور ، تفاهم نامه اي بين اين صندوق و فرمانداريها و سازمان جهاد كشاورزي خراسان جنوبي با هدف توسعه اين صندوقها امضا شد .

رئيس سازمان جهاد كشاورزي خراسان جنوبي در اين مراسم گفت : براي راه اندازي صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي در شهرستانهاي اين استان 7 ميليارد تومان اختصاص يافته كه تا كنون 80 درصد آن جذب شده است .

هادربادي با اشاره به راه اندازي 11 صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي در استان خراسان جنوبي افزود : از اين تعداد 10 صندوق در شهرستانها و يك صندوق در مركز استان راه اندازي شده كه سرمايه فعلي آن 5/4 ميليارد تومان است .

وي گفت : سرمايه صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي خراسان جنوبي به زودي به 9 ميليارد تومان خواهد رسيد .

پرداخت سريع و آسان تسهيلات ارزان قيمت به اعضا ، مديريت بهينه تسهيلات بخش كشاورزي و تأمين مالي در بخش نهاده ها و خريد توافقي از ديگر مزاياي راه اندازي صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري بخش كشاورزي در مراكز استانها و شهرستانهاست .

1391/09/11
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal