دومين نمايشگاه ملي تخصصي نهاده‌ها، تجهيزات آبياري و ماشين‌آلات كشاورزي برگزار مي شود

دومين نمايشگاه ملي تخصصي نهاده‌ها، تجهيزات آبياري و گلخانه، ادوات و ماشين‌آلات كشاورزي طي روزهاي شانزدهم تا نوزدهم مهرماه سال جاري در كرج برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي وزارت جهادكشاورزي اين نمايشگاه باهدف تمركز و به نمايش گذاشتن توانايي‌هاي بخشهاي مختلف زيرساخت در قالب دانش فني و ابزار، تجهيزات و ماشين‌هاي كشاورزي در جهت معرفي به مخاطبان اين بخش برگزار مي‌گردد.

براساس اين گزارش گسترش رقابت سالم براي ارتقاء كيفيت ساخت داخل و آشنا كردن هر چه بيشتر كارشناسان و متخصصان و بهره‌وران با دستاوردهاي فني، علمي وتحقيقاتي در عرصه ساخت ماشينها و ابزارهاي داخلي و وارداتي از ديگر اهداف برپايي اين نمايشگاه است.

اين گزارش مي افزايد: در كنار نمايش دستاوردهاي نوين سازندگان لوازم و تجهيزات آب و آبياري و ماشين‌آلات كشاورزي جنبه ترويجي و آموزشي نمايشگاه به صورت يك هدف استراتژيك تعريف شده به همين منظور نشستهاي تخصصي علمي با حضور مسئولان دولتي و خصوصي، بهره‌برداران و دانشجويان نيز برگزار مي‌شود.از جمله اين نشستهاي تخصصي مي‌توان به هم انديشي ماشين‌آلات كشاورزي و صنعتگران، نقش نظامهاي بهره‌برداري در بكارگيري بهينه از نهاده‌ها و تجهيزات آبياري و مكانيزاسيون كشاورزي، سيستم‌هاي آبياري تحت فشار، نظام مهندسي كشاورزي و منابع طبيعي اشاره كرد برد.


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي

pr@agri-jahad.ir
Pr@maj.ir

1387/07/08
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal