آمادگی ایران برای تبادل دانش و صادرات واکسن به نیجریه

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نمایندگان کشور نیجریه به همراه هئیتی از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در جلسه ای که در حاشیه این بازدید با حضور دکتر کهرام رئیس و تعدادی از مسولین این موسسه برگزار شد، دو طرف ضمن تبادل اطلاعات در زمینه واکسن و محصولات بیولوژیک، پیرامون همکاری های مشترک در این خصوص بحث و تبادل نظر کردند .

در این نشستف دکتر کهرام ضمن معرفی توانمندی های موسسه رازی اظهار کرد : این موسسه برای همکاری با کشور نیجریه در راستای تبادل دانش و صادرات واکسن به ویژه واکسن های مصرف انسانی به این کشور آمادگی دارد .

رئیس موسسه رازی گفت : این موسسه با سابقه و تجربه طولانی در زمینه تولید واکسن های مصرف انسانی از جمله واکسن فلج اطفال می تواند در راستای رفع نیاز کشور نیجریه به این فرآورده ها ، همکاری نماید .

در این جلسه محمد طاهر مونگونو رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نیجریه نیز با ابراز خوشنودی از این بازدید، اظهار کرد : زمینه های مناسبی وجود دارد تا در راستای همکاری مشترک در موضوعات مورد علاقه طرفین، بتوانیم با موسسه رازی تبادل دانش و همکاری نمائیم .

مونگونو افزود : با توجه به اینکه در کشور نیجریه مرکزی برای ساخت و تولید واکسن مصرف پزشکی وجود ندارد، می توان از ظرفیت های موسسه رازی در این زمینه استفاده کرد .

1393/07/03
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal